سرمایه گذاری مشترک

معادن و منابع طبیعی ایران زیبا متعلق به تمامی ایرانیان است، ازینرو دست تمام عزیزانی که در بخش های تاسیس کارخانه های فرآوری در معادن، اکتشافات تکمیلی محدوده های معدنی و استخراج تمایل به سرمایه گذاری مشترک با ما را دارند را به گرمی می ­فشاریم.

سرمایه گذاری مشترک در اکتشاف: در برخی محدوده های معدنی به دلیل شرایط خاص محیطی و توپوگرافی اکتشاف مستلزم ایجاد مسیر برای جابجایی دستگاه های مغزه گیری، حفاری های اکتشافی طولانی و متعدد هستند تا محل رگه و ارزش آن با دقت بالایی تخمین زده شده و برنامه ریزی برای استخراج آغاز شود.

سرمایه گذاری مشترک در استخراج: پیشرفت علم و فراگیری تکنولوژی، نیاز به مواد اولیه را بطور روزافزون گسترش می دهد و به همین سبب تقاضا برای مواد معدنی هر لحظه افزایش می یابد. در این میان شما می توانید با شراکت با ما در امر استخراج نقش مهمی در بازار فروش مواد معدنی داشته باشید.

سرمایه گذاری مشترک در بخش فرآوری: ایجاد واحد های فرآوری و پرعیار سازی بعنوان یکی از سودآورترین پروژه های معدنی شناخته می شود. در این خطوط خاکه ها و کلوخه های کم عیار که ارزش اقتصادی ندارند، بوسیله جیگ، میز، سانتریفیوژ و … پرعیار سازی شده و بعنوان موادی ارزشمند در بازار فروخته می شوند. ما در طراحی و ساخت کارخانه های فرآوری تخصص داریم و تاکنون پروژه های متعددی در حوزه های فرآوری طلا، باریت، منگنز و … به بهره برداری رسانده ایم.

برای اطلاعات بیشتر درمورد شرایط همکاری، با ما تماس بگیرید.